Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Yozgat / Aydıncık / Danlıdağ Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Yozgat Aydıncık Danlıdağ Mah. Nasıl Gidilir?

Yozgat'ın Aydıncık ilçesinde bulunan Danlıdağ Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Aydıncık ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Aydıncık ilçesine Yozgat merkezden veya diğer ilçelerden dolmuş, otobüs veya özel araçla ulaşabilirsiniz.

Aydıncık ilçesinden Danlıdağ Mahallesi'ne gitmek için ise yaklaşık 12-13 km'lik bir mesafe bulunmaktadır. Bu mesafeyi yaklaşık 20-25 dakika gibi bir sürede araçla kat edebilirsiniz.

Danlıdağ Mahallesi'ne giderken Aydıncık'tan çıkan yolu takip ederek ilerlemelisiniz. Yaklaşık 4-5 km sonra sağ tarafta "Danlıdağ Köyü" tabelasını göreceksiniz. Bu tabeladan sağa doğru saparak Danlıdağ Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, Aydıncık ilçe merkezinden hatlı minibüslerle de Danlıdağ Mahallesi'ne ulaşmak mümkündür. Hatlı minibüslerin kalkış saatleri ve güzergahları için yerel halkla iletişime geçebilirsiniz.

Yozgat Aydıncık Danlıdağ Mah. Nasıl Bir Yer?

Yozgat'ın Aydıncık ilçesine bağlı Danlıdağ mahallesi, doğal güzellikleriyle öne çıkan bir bölgedir. Yüksek rakımlı bir yaylada bulunan mahallede, ormanlık alanlar, yaylalar, dereler ve su kaynakları bulunmaktadır. Bölge, doğa yürüyüşleri ve piknikler için ideal bir yerdir.

Mahallede tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Çiftçilikle uğraşan insanların sayısı oldukça fazladır. Geniş arazi alanlarına sahip olan mahallede, doğal ürünlerin yetiştirilmesi yaygındır.

Danlıdağ mahallesi, sessiz ve sakin bir bölgedir. Doğal güzellikleri ve temiz havasıyla öne çıkan bu bölgede, zamana karşı yarıştan uzaklaşarak, huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz.