Sadece Nakliye

Evinizde ya da iş yerinizde bulunan birçok eşyanın yeni adrese naklinde ya da tüm eşyanın sevk edilmesinde Sadece Nakliye firmasından yararlanarak sunulan hizmetlerden faydalanmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Evden eve nakliye hizmetlerinden faydalanmanız ise üstünüzden taşınma yükünü atmanın yanı sıra eşyanızın sorunsuz ve kısa süre de yeni adrese nakledilmesini de sağlamaktadır. Eşyanızın taşınması işlemlerinde şehir içi nakliyat hizmetinden faydalanarak kısa mesafeli olan nakliyeden faydalanarak gün içinde yeni adresinize eşyanızın nakledilmesinin ayrıcalığını edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece şehir içi nakliyatta değil ayrıca şehirler arası nakliyat hizmetlerinden de faydalanarak eşyanızın farklı illere nakledilmesini de sağlayabilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmetleri

Ofis taşıma hizmetlerinde kaliteli ve güvenilir hizmetten yararlanmanızı sağlayacak olan Sadece Nakliyat firması aynı zamanda garantili bir nakliyeden faydalanmanıza da yardımcı olmaktadır. Ofis taşıma işlemleri için öncelikle Sadece Nakliye firmasına başvurunuzu iletmeniz gerekir. Başvurunuz sonrasında ofis adresinize kısa sürede ulaşım sağlayan personel eşya yükü, taşınılacak olan yeni adres bilgileri ve talep ettiğiniz ek hizmet detaylarını alarak ofis taşımacılık hizmet bedelinin belirlenmesini sağlar. Sunulan hizmet sonrasında belirlenen bedele onay vermeniz ile beraber hizmet sözleşmesi düzenlenerek nakliye sigortası kapsamında da naklin yapılması gerçekleştirilir.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Parça eşya taşıma ev ya da iş yerinizde veya farklı bir yerde bulunan eşyanın şehir içinde ya da şehirler arası olarak başka adrese naklidir. Tüm ev ya da iş yeri eşyasının taşınmasının yanı sıra parça eşya taşımacılık işlemlerinde de Sadece Nakliye firmasının hizmetlerinden yararlanmanın avantajlarını elde edebilirsiniz.

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde eşyanın söküm ve montaj işlemlerinden paketlenmesine ve adresten teslimine kadar tüm işlemler firma tarafından özen ile gerçekleştirilir. Şehir içi ya da şehirler arası olarak da hizmetten faydalanmanız sağlanırken aynı zamanda eşyanın nakliyat sigortası kapsamında yeni adrese sevk edilmesinin de ayrıcalığında faydalanmanız mümkün olur. Parça eşya taşımacılık işlemlerinden faydalanarak daha ekonomik fiyat ile eşyanın naklinden faydalanırken aynı zamanda sigorta kapsamında güven ile ve garantili bir hizmeti almanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.