Parça Eşya Taşıma

Ev ya da iş yerlerinin farklı adrese taşınmasında eşyanın nakledilmesi sorununda çözüm sunan Sadece Nakliye firması aynı zamanda parça eşya taşıma işlemlerinde de sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Parça eşyaların yeni adrese sevk edilmesi ile ilgili gerekli desteği Sadece Nakliye firmasından anında alabilirsiniz. İstanbul kentimizden yapacağınız parça eşya taşıma işlemlerinin yanı sıra Ankara, İzmir, Antalya gibi farklı iller içinde gerekli desteği kolaylıkla ve kısa sürede alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Sadece Nakliye firmasına parça eşya taşıma işlemleri ile ilgili olarak başvurunuzu yapmanın akabinde uzman personel adresinize ulaşım sağlayarak taşınacak olan eşya yükü ve teslimat adrese ile ilgili bilgileri alır.

Parça eşya taşıma işlemlerinde taşınmaya konu olan eşya adresinizden teslim alırken gerek duyulan söküm işlemi de uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Söküm işlemleri sonrasında taşınma sırasında herhangi bir zarar görmemesi için özen ile paketlenir. Aracımız ile adresinizden teslim alınan parça eşyanız depomuzda bulunan ve aynı adrese gidecek olan tüm parça eşyalar ile beraber kapalı kasa araç ile nakil işlemi yapılır.

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde yeni adrese teslim edilen eşyanın montaj gerektirmesi durumunda personelimiz montajını tamamlayarak teslimatı gerçekleştirir. Kargo ile gönderime göre daha kolay ve daha uygun fiyat ile gerçekleştirilen parça eşya taşıma işleminde ayrıca eşyanızın sevkinde nakliyat sigortasından da yararlanmanız sağlanır. Böylelikle olası kaza ya da olası hasar durumunda eşyanızın bedeli de koruma altına alınmış olur.

Parça Eşya Taşıma Hizmetleri

Parça eşya taşımacılık hizmetlerinde konusunda uzman ve deneyimli personelimiz kaliteli araç gereç ve malzeme kullanımları ile işlemleri gerçekleştirir. Sunulan işlemlerde aynı zamanda nakliyat sigortasından da faydalanmanız sağlanır.

Parça eşya taşıma işlemlerinde İstanbul kentimiz içinde ya da şehirlerarası nakliye işleminde de faydalanmanız mümkün olmaktadır. Başkentimiz Ankara ilimizde de sunduğumuz hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. İzmir ya da Antalya gibi birçok ile de İstanbul ya da Ankara gibi kentlerimizden parça eşya nakliye hizmetini alabilirsiniz. Sadece Nakliye firmasında başvurunuzu hemen yaparak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti hemen alabilirsiniz.