Ofis Taşıma

Ev eşyasının farklı adrese nakledilmesinde şehir içi ya da şehirlerarası nakliye hizmetini Sadece Nakliye firmasından almanın yanı sıra ofis taşımacılık hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyim sahibi olan personel ile sunulacak olan hizmetlerde ofis taşımacılık hizmetinden yararlanarak özenli taşımacılıktan faydalanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılık Hizmeti Almanın Avantajları

Ofis taşıma işlemlerinden yararlanarak ofisinizin yeni adresine kısa sürede ve kolaylıkla taşınmasını sağlayabilirsiniz. Ofis alanlarında yer alan mobilyaların söküm işlemlerinin yapılması akabinde özen ile paketlenerek kapalı kasa araçlara nakli gerçekleştirilir. Ofisinizde bulunan cihazların sökümleri yapılarak özel olarak paketlenmektedir. Cihazlardan evraklara ve dosyalara kadar tüm belgeleriniz itina ile toplanarak yeni adrese sevk edilmesi için araçlarımıza nakli yapılır.

Ofis taşıma işlemlerinde birçok farklı ile gönderim gerçekleştirilirken aynı zamanda şehir içi nakliyeden de faydalanmanız mümkün olmaktadır. İstanbul ilimizden yapılacak olan gönderimler dâhil olmak üzere birçok ilimize ofis taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Ankara ilimizin yanı sıra İzmir ya da Antalya ilimiz gibi farklı illerde de ofis taşıma hizmetinden anında faydalanabilirsiniz.

Ofis taşıma işlemlerinde yeni adrese nakli yapılan eşyanız aynı itina ile adrese taşınmasının yanı sıra mobilya montajları, cihaz kurulumları ve dosyaların yerleşimi de tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.

Ofis taşımacılık hizmetinden yararlanarak kısa sürede yeni ofisinize yerleşmenin avantajını elde ederek çalışmalarınıza da devam etmenin ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Ofis taşıma işlemlerinde eşyaların tamamının kısa sürede toplanarak yeni adrese nakledilmesi işlemlerinde Sadece Nakliye firmasından anında yararlanabilirsiniz. Eşyanızın taşıması için başvurunuzu yapmanız yeterlidir. Kısa sürede ofisinize ulaşım sağlayacak olan uzman personel ücretsiz olarak eksper raporunu oluşturmaktadır. Eşyanın taşınması işlemleri için eksper raporu akabinde fiyatlandırma gerçekleştirilir. Ofis taşıma işlemleri ile ilgili olarak belirlenen fiyat teklifine onay vermeniz durumunda hizmet sözleşmesi düzenlenerek eşyanın taşınması işlemlerinden yararlanmanız sağlanır.

Hizmet sözleşmesi dâhilinde ofis eşyanız aynı zamanda nakliyat sigortası kapsamında taşınmaktadır. Eşyanın taşınması işlemlerinde yaşanabilecek olan kaza, hasar ya da kayıp durumunda ise eşya bedelinin geri alınabilmesi de mümkün olmaktadır. Ofis eşyanızın taşınmasın için hemen başvurunuzu yaparak destek alabilirsiniz.