Şehirler Arası Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde bulunmakta olan tüm eşyanın ya da belli eşyaların farklı adrese nakledilmesinde Sadece Nakliyat firmasının hizmetlerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Eşyanın nakledilmesinde kısa sürede ve güven ile sevkin yapılması işlemlerinde evden eve nakliyat hizmetlerinden faydalanılması sonrasında taşınma yükünü tamamen üstünüzden atmanın avantalarını elde edebilirsiniz. Ofis taşıma işlemlerinde ihtiyaca uygun olan çözümlerin sunulmasına destek olurken aynı zamanda ev eşyasının ya da farklı birçok iş yerinde bulunan eşyalarında yeni adrese nakledilmesinde destek talep edebilirsiniz. Tüm eşya yükünün yanı sıra dilerseniz parça eşya taşıma hizmetlerini de şehirlerarası nakliyat ile sevk ettirmeniz de mümkün olmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinin alınması için öncelikle firmaya başvurunuzu gerçekleştirmeniz gerekir. Firmaya yapacağınız hizmet talep başvuru işlemleri akabinde ise eşyanın taşınması için fiyatın belirlenmesi için eksper hizmetinden yararlanmanız sağlanır. Ücretsiz olarak sunulacak olan eksper hizmeti sonrasında hizmetler ve hizmet bedelleri belirlenerek tarafınıza sunulur.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerinde tarafınıza sunulan fiyat teklifine onay vermeniz beklenir. Onayın alınması ile ise hizmet sözleşmesi düzenlenerek taraflar arasında imzalanması ile beraber taşımacılık işlemlerinden faydalanmanız sağlanır.

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde İstanbul kentimizden farklı illere gerçekleştirilecek olan sevkler içinde destek talep edebilirsiniz. Sadece İstanbul kenti değil başkentimiz Ankara ilimizden farklı illere ya da farklı illerden Ankara kentimize gerçekleştirilecek olan hizmetten de yararlanabilirsiniz. Yakın olan illerin yanı sıra İzmir kentimizden Antalya ilimize ya da Antalya ilimizden Ankara’ya veya farklı illere gerçekleştirilebilecek olan tüm hizmetleri de edinmeniz sağlanır. Şehirlerarası nakliyattan yararlanarak ise kaliteli ve hızlı bir evden eve nakliyeden yararlanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyede Hizmet Sözleşmesinin Önemi

Şehirler arası nakliyat işlemlerinde hizmet sözleşmesi düzenlenerek eşya taşımacılık işlemlerinde firma tarafından sunulacak olan hizmetler belirlenirken hizmet bedelleri de kayıt edilir. Bunun yanı sıra hizmet sözleşmesinde hizmetin sunulacağı tarih ve saatte belirlenmektedir. Belirlenen tarih ve saatte hizmetin sunulmaması durumunda ise sözleşmede yer alan hükümlerden ya da indirimden de faydalanmanız mümkün olmaktadır. Nakliyatta hizmet sözleşmesi aynı zamanda eşyanın sigorta kapsamında sevk edilmesini de sağlar.