Şehir İçi Nakliyat

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın farklı adrese nakledilmesi işlemlerinde günümüzde nakliyat firmalarında destek almanız mümkün olmaktadır. Kaliteli ve hızlı evden eve nakliyat hizmetinin alınmasında ise Sadece Nakliyat firmasının desteğinden yararlanabilirsiniz. Evden eve nakliyat işlemlerinde şehir içi nakliyat işlemlerinden faydalanarak ilçeler arasında ya da aynı ilçe içi de taşınma işlemlerinde de yararlanabilirsiniz. Hemen başvurunuzu yaparak şehir içi nakliyat hizmetleri ve fiyatlandırma hakkında da detayları öğrenebilirsiniz.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Nasıl Alınır?

Ev ya da iş yerinizde bulunan eşyanın taşınması işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz hizmetten yararlanmak için öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Ofis taşıma, ev eşyasının taşınması ya da parça eşya taşıma işlemlerinde şehir için nakliyat hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

İstanbul kentimiz için yapılacak olan nakliye işlemlerinde ilçeler kimi zaman son derece uzak olmaktadır. Bu sebep ile ilçeler arası taşınmada fiyatlar arasında farklılık olmaktadır. İstanbul kentinin yanı sıra Ankara kentimizde de şehir için nakliyat hizmetini talep edebilirsiniz. İzmir şehrimizin yanında Antalya ve diğer illerimiz içinde şehir için nakliyat hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Parça eşya taşıma hizmetleri işlemlerinin yanı sıra ofis taşımacılıkta da şehir içi nakliye hizmetlerini alma şansınız bulunmaktadır. Şehir için nakliyat hizmetinin alınması için yapacağınız başvuru sonrasında ücretsiz olarak sunulan eksper hizmetini almanız sağlanır. Ücretsiz olarak sunulan eksper hizmeti ile şehir içi nakliye fiyatları belirlenir. Fiyatların belirlenmesi ile onayınız beklenir. Onay verilmesi durumun da hizmet sözleşmesi düzenlenerek işlemler hizmet sözleşmesinde yer alan tarih ve saatte sunulur.

Şehir İçi Nakliyat Hizmetlerinde Sigorta

Şehir içi nakliyat hizmetinin alınmasında hazırlanan hizmet sözleşmesi sonrasında eşyanın taşınması için nakliyat sigorta işlemlerinde de yer açılır. Şehir için nakliye işlemlerinde kısa mesafeli olsun olmasın fark etmeksizin eşyanın güven ile ve garanti kapsamında nakledilmesi için sigortadan yararlanılması sağlanır. Böylelikle oluşabilecek olan kaza, hasar, zarar, ziyan ya da kayıp durumunda eşya bedelinin tarafınıza geri ödenmesinin de avantajlarını elde etmeniz mümkün olmaktadır. Nakliyat sigortası eşyanın yeni adreste tarafınıza teslim edilmesi ile sona erer.