Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Yozgat / Aydıncık / Boğazkaya Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Yozgat Aydıncık Boğazkaya Köyü Nasıl Gidilir?

Yozgat Aydıncık ilçesine 12 km mesafede bulunan Boğazkaya Köyü'ne gidmek için aşağıdaki seçeneklerden birini kullanabilirsiniz:

1. Özel araçla: Yozgat'tan Aydıncık istikametine ilerleyin. Aydıncık'ı geçtikten sonra yaklaşık 5 km sonra sağa dönün ve köye doğru devam edin. Toplam mesafe 30 km civarındadır.

2. Minibüsle: Yozgat şehir merkezinden kalkan minibüslerle Aydıncık merkezine ulaşabilirsiniz. Aydıncık merkezinden köye özel araç kiralamak veya taksi ile ulaşabilirsiniz.

3. Toplu taşıma aracı ile: Ankara - Sivas arasında sefer düzenleyen otobüslerle Yozgat'a ulaşabilirsiniz. Buradan Aydıncık'a olan minibüs veya otobüs seferlerine katılabilirsiniz.

Yozgat Aydıncık Boğazkaya Köyü Nasıl Bir Yer?

Yozgat Aydıncık ilçesine bağlı olan Boğazkaya Köyü, genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan bir yerleşim yeridir. Köyün doğal güzellikleri oldukça fazladır ve özellikle bahar aylarında çevresindeki yeşilliklerle birleşerek şık bir manzara oluşturur.

Burada yaşayan insanlar genellikle çiftçilikle uğraşırlar ve köy tarım ürünleri açısından oldukça zengindir. Köyde hayvancılık da yaygındır. Hayvanları için doğal otlaklar bulunması, yöre halkının hayvanlarına güzel bir bakım sağlamasına olanak tanır.

Boğazkaya Köyü'nün yerleşim yeri oldukça sakin ve sessizdir. Burada insanlar, kendi kültürlerine ve geleneklerine bağlı olarak yaşamlarını sürdürmektedirler. Köyde turizm faaliyetleri henüz gelişmemiş olsa da, doğa yürüyüşü yapmak isteyenler veya kırsal yaşamı deneyimlemek isteyenler için sakin bir kaçamak noktasıdır.