Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Yalova / Armutlu / Fıstıklı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Yalova Armutlu Fıstıklı Köyü Nasıl Gidilir?

Yalova Armutlu Fıstıklı Köyü'ne gitmek için İstanbul veya Bursa yönünden gelebilirsiniz. İstanbul'dan E-5 veya TEM Otoyolu'nu kullanarak Yalova'ya ulaşabilirsiniz. Bursa'dan ise İzmir yönünden gelerek İzmit Körfez Otoyolu'nu kullanabilirsiniz.

Yalova'dan Armutlu'ya ulaştıktan sonra köyün içine doğru giden tabelaları takip ederek Fıstıklı Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Yalova merkezde bulunan otogardan da Armutlu'ya minibüs veya dolmuşlarla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yalova Armutlu Fıstıklı Köyü Nasıl Bir Yer?

Yalova'nın Armutlu ilçesinde bulunan Fıstıklı Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Köy, Karadeniz ve Marmara denizleri arasında kalan İstanbul-Ankara yolu üzerinde bulunmaktadır.

Fıstıklı Köyü, ormanlık alanlar ve zeytinliklerle çevrili bir bölgede bulunmaktadır. Çevrede bulunan doğal kaynaklar ve termal sular, turistlerin ilgisini çekmektedir. Zaman zaman kalabalıklaşabilen köyde yaz mevsiminde birçok turistik etkinlik düzenlenmektedir.

Köyde bulunan tarihi cami, kilise ve çeşmeler de turistlerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca, köyde bulunan tarihi evler, yöresel kültür ve mimariyi yansıtmaktadır.

Fıstıklı Köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve termal suları ile turistik bir bölge olmakla birlikte, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için de ideal bir yerdir.