Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Trabzon / Arsin / Oğuz Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Trabzon Arsin Oğuz Köyü Nasıl Gidilir?

Arsin Oğuz köyü Trabzon'un Arsin ilçesinde yer almaktadır. Köye ulaşmak için öncelikle Trabzon şehir merkezinden hareket ederek Arsin ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Arsin'e otobüs, dolmuş veya taksi ile ulaşabilirsiniz.

Arsin ilçesine geldikten sonra ise Oğuz köyüne ulaşmak için yine dolmuş veya taksi kullanabilirsiniz. Oğuz köyü Arsin ilçesinin uzağında yer almaktadır ve toplu taşıma seçenekleri sınırlıdır. Bu nedenle araç kiralamak veya özel araçla gitmek daha uygun olabilir. Köy yolunda bazı bölümler dar ve virajlı olabildiği için dikkatli olmakta fayda vardır.

Trabzon Arsin Oğuz Köyü Nasıl Bir Yer?

Trabzon’un Arsin ilçesinde bulunan Oğuz köyü, doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir yerdir. Yeşilliklerle kaplı dağları, dereleri ve şelaleleri, köydeki konaklama tesisleri ve doğa sporları için ideal alanlarıyla ziyaretçiler için farklı aktiviteler sunar.

Köyün en önemli turistik yerlerinden biri, dağın zirvesinde yer alan Oğuz Baba Türbesi’dir. Türbede ziyaretçilerin dualarını kabul edeceği düşünülen bir kuyu bulunur. Ayrıca köyde konaklama yapılabilecek çadır, bungalov ve otel tarzı seçenekler de mevcuttur.

Köy aynı zamanda doğa sporları ile ilgilenenler için de ideal bir yerdir. Arsin Çayı üzerinde rafting ve kano yapmak, dağlık alanlarda trekking ve doğa yürüyüşleri yapmak, kış aylarında kayak yapmak gibi aktiviteler burada gerçekleştirilebilir.

Oğuz köyü, doğal güzellikleri ve doğal yaşamı keşfetmek isteyenler için ideal bir yerdir.