Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Tokat / Artova / Ulusulu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Tokat Artova Ulusulu Köyü Nasıl Gidilir?

Tokat Artova Ulusulu Köyü'ne gitmek için öncelikle Tokat merkeze ulaşmanız gerekmektedir. Tokat'a otobüsle ya da kendi aracınızla ulaşabilirsiniz.

Tokat merkezden Ulusulu Köyü'ne gitmek için ise Tokat - Artova yolu kullanılmaktadır. Tokat - Artova yolu üzerinde yaklaşık olarak 30 km yol kat etmeniz gerekiyor. Bu yol üzerinde Artova'dan geçeceksiniz ve Ulusulu Köyü'nün girişine doğru devam etmelisiniz. Buraya kadar tüm yol asfalt olmakla birlikte, Ulusulu Köyü'ne giden yollar toprak olabiliyor. Bu yolların durumuna göre araç seçiminizi yapmanızda fayda var.

Ulusulu Köyü'ne ulaşmak için özel araç tercih edebileceğiniz gibi, Tokat veya Artova'dan kalkan dolmuşlara da binebilirsiniz. Ancak, sık sefer yapmayan dolmuşların sefer saatlerini önceden öğrenmenizde fayda var.

Tokat Artova Ulusulu Köyü Nasıl Bir Yer?

Tokat'ın Artova ilçesine bağlı olan Ulusulu köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Ormanlarla çevrili olan köy, su kaynaklarıyla zengin bir yapıya sahiptir.

Ulusulu köyü, Tokat'ın en eski köyleri arasında yer almaktadır. Köyde yer alan tarihi yapılar; çeşmeler, mezar taşları, camiler, kiliseler ve köprülerle köyün tarihi dokusu korunmuştur.

Köyde yaşayan halk, hala geleneksel yaşam tarzını sürdürmektedir. Tarım ve hayvancılıkla uğraşan halk, yöresel ürünlerle ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Köyde ayrıca düzenlenen festivaller ve etkinliklerle turistlerin ilgisini çekmektedir.

Ulusulu köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken bir yerdir. Köyün sakinleri, misafirperverlikleriyle ziyaretçilere ev sahipliği yapmaktadır.