Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Tokat / Artova / Kunduzağılı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Tokat Artova Kunduzağılı Köyü Nasıl Gidilir?

Tokat Artova Kunduzağılı Köyü'ne ulaşmak için ilk olarak Tokat iline gidebilirsiniz. Ardından Tokat otogarından kalkan otobüs veya minibüslerle Artova ilçesine ulaşabilirsiniz. Artova'dan Kunduzağılı Köyü'ne gitmek içinse toplu taşıma seçenekleri yoktur. Eğer aracınız yoksa özel araç veya taksi ile köye ulaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak 30-40 dakikalık bir yolculuk sürmektedir.

Tokat Artova Kunduzağılı Köyü Nasıl Bir Yer?

Tokat'ın Artova ilçesine bağlı olan Kunduzağılı Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Köy, Artova'ya 16 kilometre uzaklıkta ve Kızılırmak nehrinin yakınlarındadır.

Kunduzağılı Köyü'nün tarihi, Roma dönemine kadar uzanmaktadır. Köydeki mezar taşlarından ve antik kalıntılardan bu döneme ait olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca köydeki tarihi cami de ziyaretçiler tarafından ilgiyle gezilmektedir.

Köy, doğal güzellikleriyle de dikkat çekmektedir. Yemyeşil doğası ve temiz havası ziyaretçilerin hoşuna gitmektedir. Ayrıca Kızılırmak nehrinde balık tutmak da köye gelenlerin tercih ettiği aktivitelerden biridir.

Kısacası, Tokat Artova Kunduzağılı Köyü tarihi ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini kendine çeken bir yerdir.