Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Tokat / Artova / Kızılca Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Tokat Artova Kızılca Mah. Nasıl Gidilir?

Tokat Artova Kızılca Mahallesi'ne gitmek için aşağıdaki yönergeleri izleyebilirsiniz:

1. Tokat şehir merkezinden araçla çıkarak D-100 karayolunu takip edin.

2. D-100 karayolunda yaklaşık 38 km gidin.

3. Arabanızla Artova şehir merkezine ulaştıktan sonra, madencilik yolu üzerinden yaklaşık 10 km giderek Kızılca Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

4. Alternatif olarak, Artova şehir merkezinden taksi veya minibüslerle de mahalleye gidebilirsiniz.

Yolculuk süresi trafik yoğunluğuna ve araç hızına bağlı olarak değişebilir.

Tokat Artova Kızılca Mah. Nasıl Bir Yer?

Tokat'ın Artova ilçesi, Kızılca Mahallesi, ilçenin en kalabalık mahallelerinden biridir. Mahallede genellikle düz araziye sahip evlerin yanı sıra küçük işletmeler ve dükkânlar bulunmaktadır.

Kızılca Mahallesi, Artova'nın merkezine yakın bir konumdadır ve ulaşımı kolaydır. Mahallede sağlık merkezi, eczane, market, okul ve cami gibi temel ihtiyaçları karşılayacak yerler bulunmaktadır.

Doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Kızılca Mahallesi, Tokat'ın zengin flora ve faunasına ev sahipliği yapmaktadır. Mahallede yer alan ormanlık alanlar, yürüyüş parkurları ve nehir yatağı, bölgenin doğal güzelliklerini yaşamak isteyenler için ideal bir yerdir.