Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Tokat / Artova / Çelikli Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Tokat Artova Çelikli Köyü Nasıl Gidilir?

Tokat'ın Artova ilçesine bağlı Çelikli köyüne gitmek için öncelikle Tokat merkezden Artova yönüne gitmeniz gerekmektedir. Yaklaşık olarak 70 km mesafede bulunan köye ulaşım için farklı ulaşım seçenekleri mevcuttur.

- Özel araç: Çelikli köyüne özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. Tokat merkezden Artova yönüne doğru giderken, Ilgaz Dağı'nın eteklerinde yer alan köye ulaşım için, Artova'yı geçip Boğazlıyan yönüne doğru devam ederek, Karagüney köyünden sola dönerek Çelikli köyüne ulaşabilirsiniz.

- Toplu taşıma: Çelikli köyüne toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Artova'dan hareket eden minibüsler ile köye ulaşabilirsiniz. Tokat merkezden Artova'ya gitmek için ise, Tokat Belediyesi'nin Halk Ekmek Fabrikası yanındaki otobüs terminalinden Artova'ya hareket eden otobüsler bulunmaktadır. Otobüsler sık aralıklarla Artova'ya sefer düzenlemektedir. Artova'dan ise köye minibüslerle ulaşabilirsiniz.

Tokat Artova Çelikli Köyü Nasıl Bir Yer?

Tokat Artova ilçesine bağlı Çelikli köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile turizm açısından oldukça önemlidir. Yeşilin her tonunu barındıran zengin bir ormanlık alana sahip olan köy, yürüyüş ve doğa sporları tutkunları için oldukça idealdir.

Köydeki tarihi yapılar da ilgi çekicidir. Köy meydanındaki tarihi cami, taş konaklar ve çeşmeler, Osmanlı döneminden kalma eserlerdir. Ayrıca köydeki tarihi hamam, turistler tarafından sıkça ziyaret edilen yerlerden biridir.

Çelikli köyü, geleneksel yaşam tarzını sürdüren halkı, yöresel yemekleri ve el sanatları ile de dikkat çekmektedir. Özellikle yayık ayranı, yöresel pekmez, tandır ekmeği ve köy yoğurdu, tadımlık olacak lezzetler arasındadır.

Tokat Artova Çelikli köyü, doğal ve tarihi güzellikleri, geleneksel yaşamı ve yöresel lezzetleri ile keşfedilmeyi bekleyen bir yerdir.