Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Sinop / Ayancık / Hüseyinbey Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Sinop Ayancık Hüseyinbey Köyü Nasıl Gidilir?

Sinop Ayancık Hüseyinbey Köyü'ne şu yollarla gidilebilir:

1. Karayolu ile: Sinop merkezden kalkan Ayancık otobüsleriyle Ayancık'a gidildikten sonra minibüslerle veya özel araçlarla yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk ile Hüseyinbey Köyü'ne ulaşılabilir.

2. Deniz yolu ile: Sinop merkezden kalkan Ayancık tekneleriyle Ayancık'a gidildikten sonra köye yakın bir limanda indikten sonra minibüslerle veya özel araçlarla Hüseyinbey Köyü'ne gidebilirsiniz.

3. Hava yolu ile: En yakın havaalanı Samsun Çarşamba Havalimanı'dır. Oradan araç kiralama veya taksiyle Ayancık'a kadar gidildikten sonra minibüsler veya özel araçlarla Hüseyinbey Köyü'ne ulaşılabilir.

Sinop Ayancık Hüseyinbey Köyü Nasıl Bir Yer?

Sinop'un Ayancık ilçesi Hüseyinbey köyü, doğal güzellikler bakımından oldukça zengin bir konumda yer almaktadır. Köy, denize sıfır konumda olduğu için deniz turizmi açısından da oldukça önemlidir.

Doğal güzellikleri arasında yeşil ormanlar, yaylalar ve dağların yanı sıra yürüyüş parkurları da mevcuttur. Köyde ayrıca şifalı suları ile de ünlü kaplıcalar bulunmaktadır. Doğaseverler için ideal bir ortam sunan köyde piknik yapma, yürüyüş yapma ve doğa fotoğrafçılığı yapma gibi aktiviteler yapılabilmektedir.

Köyün yerel halkının misafirperverliği de dikkat çeken bir özelliktir. Geleneksel yöresel yemeklerin tadına bakmak da mümkündür. Hüseyinbey köyü doğal güzellikleri, kaplıcaları ve yerel kültürü ile ziyaret edilmesi gereken güzel bir yerdir.