Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Sinop / Ayancık / Doğanlı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Sinop Ayancık Doğanlı Köyü Nasıl Gidilir?

Ayancık ilçesine bağlı Doğanlı Köyü, Samsun'dan yaklaşık 165 km uzaklıkta bulunur.

Kara yolunu tercih eden ziyaretçiler, Samsun-Ankara D300 karayolu üzerinden Ayancık yönüne doğru ilerleyebilirler. Ayancık merkeze geldikten sonra ise Ayancık-Abana yolu takip edilerek Doğanlı Köyü'ne ulaşılabilir.

Toplu taşıma araçları ile seyahat edecekler ise, Samsun'dan Ayancık'a otobüs seferleri bulunmaktadır. Ayancık merkezden Doğanlı Köyü'ne dolmuş veya taksi ile ulaşım sağlanabilir.

Sinop Ayancık Doğanlı Köyü Nasıl Bir Yer?

Sinop'un Ayancık ilçesine bağlı Doğanlı köyü, yeşil ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Köydeki evler genellikle taş yapılı ve tarihi dokusunu korur. Ayrıca köydeki Sarılar Mağarası ve Kuzguncuk Şelalesi gibi doğal güzellikler ziyaretçilerin ilgi odağıdır.

Tarım ve hayvancılık, köy halkının geçim kaynaklarından biridir. Doğal ürünlerin üretimi ve yerel yemeklerin tadı da ziyaretçiler tarafından oldukça beğenilir.

Köyün doğal ve sakin atmosferi, şehir hayatından uzaklaşıp doğa ile iç içe bir tatil yapmak isteyenler için idealdir. Ayrıca köyde konaklama imkanları da bulunmaktadır.