Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Sinop / Ayancık / Denizciler Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Sinop Ayancık Denizciler Mah. Nasıl Gidilir?

Sinop Ayancık Denizciler Mahallesi'ne ulaşmak için yapabileceğiniz birkaç seçenek var:

1. Araçla Gidiş: Eğer araçla gidecekseniz, Sinop il merkezinden Ayancık'a doğru yaklaşık 60 km yol almanız gerekiyor. Ayancık'tan Denizciler Mahallesi'ne ise yaklaşık 10 km mesafe var. Ayancık şehir merkezinden D010 Karayolu'nu takip ederek Denizciler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

2. Toplu Taşıma: Sinop il merkezinden Ayancık'a otobüsler kalkıyor. Ayancık otogarından ise minibüs ve dolmuşlarla Denizciler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

3. Taksi: Sinop il merkezindeki taksi duraklarından taksi çağırarak Denizciler Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Çok daha hızlı ve pratik bir seçenek olmasına rağmen, biraz daha maliyetli olabilir.

Sinop Ayancık Denizciler Mah. Nasıl Bir Yer?

Ayancık Denizciler Mahallesi, Sinop ilinin Ayancık ilçesinde yer alan bir mahalledir. Mahalle, Ayancık merkezine 4 km uzaklıkta yer almaktadır. Denizciler Mahallesi, sahil kesiminde yer aldığından deniz turizmi açısından oldukça popüler bir bölgedir.

Mahallede, denize sıfır konumda birkaç otel ve pansiyon bulunmaktadır. Ayrıca plajları ve koyları da gezilebilir. Mahallede ayrıca birkaç restoran ve kafe de bulunmaktadır.

Ayancık Denizciler Mahallesi ayrıca balıkçılık için de elverişlidir. Balık restoranları zengin menüleri ile ziyaretçilere lezzetli tatlar sunar. Ayrıca mahallede deniz ürünleri satan birkaç küçük dükkan da bulunmaktadır.

Ayancık Denizciler Mahallesi, deniz ve doğa turizmi yapmak isteyenler için mükemmel bir destinasyondur.