Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Sinop / Ayancık / Dedeağaç Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Sinop Ayancık Dedeağaç Köyü Nasıl Gidilir?

Sinop’un Ayancık ilçesinde yer alan Dedeağaç köyüne ulaşmak için öncelikle Sinop’a ulaşmanız gerekiyor. Sinop’a havayoluyla veya karayoluyla ulaşabilirsiniz. Havayoluyla ulaşım için Sinop Havalimanı kullanılırken, karayoluyla ulaşım için ise Ankara’dan Batı Karadeniz Otoyolu üzerinden Sinop’a gelmeniz gerekiyor.

Sinop merkezden Dedeağaç köyüne ulaşmak için ise öncelikle Ayancık ilçesine gitmeniz gerekiyor. Ayancık ilçesi ise Sinop merkeze yaklaşık 95 km mesafede bulunuyor. Ayancık ilçesine ulaştıktan sonra ise köye gitmek için taksi veya özel araç kiralama seçenekleri bulunuyor.

Dedeağaç köyü, Ayancık ilçesine yaklaşık 10 km mesafede bulunuyor ve köye ulaşım Ayancık ilçesi üzerinden sağlanıyor. Ayancık ilçesinden kalkan minibüsler veya dolmuşlar ile köye gidilebiliyor. Ayrıca köyde konaklama seçenekleri bulunuyor.

Sinop Ayancık Dedeağaç Köyü Nasıl Bir Yer?

Dedeağaç Köyü, Sinop'un Ayancık ilçesi sınırları içinde bulunan bir köydür. Köy, Karadeniz kıyısında yer almaktadır ve doğal güzellikleri ile ünlüdür.

Köy, tepelerin ve ormanların arasında yer aldığı için doğal bir yaşam alanı sunar. Deniz kenarındaki plajları, güneşlenme ve yüzme imkanları ile ziyaretçilerini ağırlar. Ayrıca yakınlarında yer alan Ayancık ilçesi tarihi ve kültürel açıdan zengin bir yerdir.

Dedeağaç Köyü, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan bir köydür ve ziyaretçileri, doğal ve organik ürünlerle tanışma fırsatı bulabilirler.

Köyde konaklama imkanları geniş değildir ancak yakın çevredeki oteller ve pansiyonlar ziyaretçiler için rahat konaklama seçenekleri sunar.

Sonuç olarak, Dedeağaç Köyü, doğanın güzelliğini ve doğal yaşamı ile anılan bir yerdir. Ziyaretçiler, burada huzurlu bir tatil geçirebilirler ve otantik bir köy yaşantısı ile tanışabilirler.