Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Bafra / Boğazkaya Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Bafra Boğazkaya Mah. Nasıl Gidilir?

Boğazkaya Mahallesi, Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan bir mahalle. Buraya ulaşmak için öncelikle Samsun merkezden Bafra istikametine gitmeniz gerekiyor. Bafra'ya geldikten sonra ilçe merkezindeki trafik lambalarından sarı renkli lambaya dönüp sağı takip ederek, D-885 karayoluna çıkmanız gerekiyor. Karayolundan devam ederken, yaklaşık 20 kilometre sonra Boğazkaya Mahallesi'nin bulunduğu bölgeye ulaşacaksınız. Buradaki yol ayrımından sağa dönerek, mahalleye varabilirsiniz. Ayrıca, Samsun'dan Bafra'ya otobüs seferleri de bulunuyor. Otogardan kalkan otobüslerle Bafra'ya ulaştıktan sonra, yukarıda belirtilen yöntemi kullanarak Boğazkaya Mahallesi'ne gidebilirsiniz.

Samsun Bafra Boğazkaya Mah. Nasıl Bir Yer?

Boğazkaya Mahallesi, Samsun'un Bafra ilçesinde bulunan bir yerleşim yeridir. Mahallede genellikle ticari faaliyetlerin yanı sıra konut alanları da bulunmaktadır. Boğazkaya Mahallesi, şehir merkezine yakın olduğu için ulaşım imkanları da oldukça gelişmiştir. Ayrıca çevredeki tarihi ve turistik yerler de ziyaret edilebilir. Mahalle, huzurlu ve sakin bir yaşam arayanlar için ideal bir yer olabilir.