Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Yeşilpınar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Yeşilpınar Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Ayvacık Yeşilpınar Köyü'ne gitmek için öncelikle Samsun merkeze ulaşmanız gerekiyor. Samsun'a kara yolu, hava yolu veya demiryolu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha sonra Ayvacık ilçesine ulaşmanız gerekiyor. Ayvacık ilçesine Samsun'dan karayolu ile gitmek yaklaşık 60-70 dakika sürmektedir.

Ayvacık ilçesine ulaştıktan sonra Yeşilpınar Köyü'ne gitmek için ilçenin doğusundaki yol güzergahını takip edebilirsiniz. Yaklaşık 7 kilometre sonra Yeşilpınar Köyü'ne ulaşacaksınız. Araçsız gitmek isterseniz Samsun'dan Ayvacık ilçesine minibüs veya dolmuş seferleri bulabilirsiniz.

Samsun Ayvacık Yeşilpınar Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Ayvacık ilçesinde yer alan Yeşilpınar köyü, doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir köydür. Köyde, daha çok tarım ve hayvancılıkla uğraşılır. Sıcak yaz günlerinde köyün yaylaları, serin havasıyla tatilcilerin uğrak yerlerinden biridir. Köyde ayrıca, yöresel yemeklerle de tanınan sevimli bir köy kahvesi var. Doğayla baş başa kalmak isteyenlerin tercih edebileceği Yeşilpınar köyü, huzurlu ve sakin bir tatil için uygun bir seçenek olabilir.