Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Söğütpınarı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Söğütpınarı Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Ayvacık Söğütpınarı Köyü'ne araçla gitmek isterseniz, Samsun-Ordu Otoyolu'ndan Ayvacık çıkışına girdikten sonra Söğütpınarı Köyü tabelalarını takip ederek ulaşabilirsiniz.

Toplu taşıma kullanacaklar ise, Ayvacık ilçe merkezinden köye minibüs seferleri bulunmaktadır. Minibüs seferleri sabah erken saatlerden akşam saatlerine kadar devam etmektedir.

Samsun Ayvacık Söğütpınarı Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Ayvacık ilçesi sınırları içerisinde yer alan Söğütpınarı Köyü, doğayla iç içe, sakin bir yerleşim yeridir. Köyün nüfusu genel olarak yaşlı insanlar olmakla birlikte, son yıllarda gençlerin de köye yerleştiği görülmektedir.

Köyde tarım ve hayvancılık faaliyetleri oldukça yaygındır. Köylülerin çoğunluğu kendi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tarım ve hayvancılık yaparken, bir kısmı da ürünlerini satışa sunarak geçimini sağlamaktadır. Köyde geniş bahçelere ve sebze tarlalarına rastlamak mümkündür.

Söğütpınarı Köyü, doğal güzellikleri ile de dikkat çekmektedir. Köyün çevresi ormanlarla kaplı olup, yürüyüş ve bisiklet gibi doğa aktiviteleri için ideal bir yerdir. Ayrıca Köyün yakınında, Kaplıcalar Yaylası gibi turistik yerler de bulunmaktadır.

Samsun Ayvacık Söğütpınarı Köyü, doğayı sevenlerin huzur bulabilecekleri, sakin bir yerleşim yeri olarak öne çıkmaktadır.