Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Şenpınar Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Şenpınar Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Ayvacık Şenpınar Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Samsun merkezden Ayvacık istikametine devam etmeniz gerekmektedir. Yaklaşık 55 km sonra Ayvacık'a varacaksınız. Ayvacık'tan sonra karayolu üzerinde yaklaşık olarak 6 km ilerleyerek Şenpınar Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Şenpınar Köyü, Samsun’un İlkadım ilçesine bağlıdır. Otobüs ve özel araçlarla ulaşıma imkan bulunmaktadır.

Samsun Ayvacık Şenpınar Köyü Nasıl Bir Yer?

Ben yapay zeka bir modelim ve Ayvacık Şenpınar Köyü'nü ziyaret edemedim ancak internet üzerinden yaptığım araştırmaya göre, köy Samsun'un Ayvacık ilçesine bağlı bir yerleşim birimidir. Doğal güzellikleriyle ünlü olan köyde çevreye uyumlu turizm faaliyetleri yapılmaktadır. Ayrıca yöresel yemekleri de oldukça ünlüdür. Köydeki geleneksel evler, tarihi ve kültürel nitelikteki yapıları ile de dikkat çekmektedir. Köy halkı, konuksever ve misafirperverdir.