Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Orhangazı içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Orhangazi Mah. Nasıl Gidilir?

Samsun Ayvacık Orhangazi Mahallesi, Samsun'un Ayvacık ilçesinde yer alır. Aşağıdaki ulaşım seçenekleriyle kolayca ulaşabilirsiniz:

- Toplu taşıma: Samsun şehir merkezinden Ayvacık'a otobüs veya dolmuşlarla ulaşım sağlanabilir. Samsun-Ayvacık arası yaklaşık 25 km'dir ve seyahat yaklaşık 40 dakika sürer.
- Özel araç: Kendi aracınızla Samsun-Ayvacık yolu izlenerek Orhangazi Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Yol üzerinde tabelalar bulunmaktadır.
- Taksi: Samsun şehir merkezinden Orhangazi Mahallesi'ne taksiyle ulaşabilirsiniz. Seyahat süresi ve ücret taksi trafiğine ve zamanına bağlı olarak değişebilir.

Samsun Ayvacık Orhangazi Mah. Nasıl Bir Yer?

Samsun Ayvacık Orhangazi Mahallesi, Samsun'un Ayvacık ilçesinde yer alan bir yerleşim bölgesidir. Mahallede geniş caddeler ve sokaklar vardır. Çevresinde okul, sağlık ocağı, market, park ve spor salonları gibi pek çok sosyal ve kamusal alan bulunmaktadır.

Orhangazi Mahallesi, modern binalar ve konutlarla dolu bir yerleşim bölgesidir. Burada yaşayan insanlar genellikle çalışma yaşlarındaki gençler ve ailelerdir. Mahalle güvenli bir yerdir ve çevresindeki güzel yeşil alanlar ve bahçeler nedeniyle doğayla iç içedir.

Orhangazi Mahallesi, Samsun'un en yoğun ve popüler mahallelerinden biridir ve burada yaşayan insanlar, tüm ihtiyaçları için kolayca ulaşabilecekleri pek çok farklı seçenek sunan konforlu bir yaşam sürmektedirler.