Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Ayvacık / Gürçam Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Ayvacık Gürçam Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Ayvacık Gürçam Köyü'ne gitmek için öncelikle Samsun'a ulaşmanız gerekiyor. Samsun'a otobüs, uçak veya kendi aracınızla gelebilirsiniz. Samsun'dan sonra Karadeniz Sahil Yolu üzerinden Ayvacık ilçesine gidiyorsunuz. Ayvacık ilçesi merkezinden Gürçam Köyü'ne ulaşmak için Ayvacık merkezdeki taksi veya dolmuşları kullanabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama seçeneği de mevcuttur. Köy yolunda bazı kesimlerde düzensizlikler olduğundan dikkatli olmakta fayda var.

Samsun Ayvacık Gürçam Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Ayvacık ilçesine bağlı Gürçam Köyü, doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Köy, deniz seviyesinden yüksek bir noktada yer aldığı için havası oldukça temizdir. Yemyeşil ormanları, dereleri ve yaylaları ile doğa tutkunları için ideal bir yerdir.

Köyde genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Yörenin meşhur lezzetlerinden olan "Gürçam peyniri" burada üretilmektedir. Ayrıca köyde doğal ürünlerden yapılan reçeller ve bal da satılmaktadır.

Turizm açısından da oldukça potansiyelli bir yer olan Gürçam Köyü, doğaseverlerin ilgisini çekmektedir. Köyde trekking, yürüyüş ve kamp yapma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca yakın çevredeki yaylalar da turistik gezi rotaları arasındadır.

Gürçam Köyü'nde konaklama imkanları pek fazla olmasa da, çevre bölgelerdeki konaklama tesisleri ile ihtiyaçlar karşılanabilmektedir.