Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Atakum / Yeşilkent Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Atakum Yeşilkent Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Atakum ilçesinde yer alan Yeşilkent Köyü'ne ulaşım için öncelikle Samsun şehir merkezine ulaşmak gerekmektedir. Samsun'a karayolu, demiryolu ve havayolu ile ulaşım mümkündür.

Karayolu ile:
Samsun şehir merkezinden Yeşilkent Köyü'ne ulaşım için Samsun-Ordu karayolunu kullanabilirsiniz. Samsun'dan Yeşilkent Köyü arası yaklaşık 25 km mesafededir. Kısa bir süre içinde özel araç, taksi veya dolmuş ile köye ulaşabilirsiniz.

Demiryolu ile:
Samsun'a demiryolu ile ulaşım için Samsun Garı'na gitmeniz gerekmektedir. Samsun Garı'ndan Yeşilkent Köyü'ne ulaşım için otobüs veya taksi kullanabilirsiniz.

Havayolu ile:
Samsun'a havayolu ile ulaşım için Samsun-Çarşamba Havaalanı kullanılmaktadır. Havaalanından Yeşilkent Köyü'ne ulaşım için taksileri tercih edebilirsiniz.

Samsun Atakum Yeşilkent Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Yeşilkent Köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve kültürel mirası ile dikkat çekiyor. Köy, yeşillikler arasında yer alan bir konuma sahip olduğu için ziyaretçilerine doğal bir atmosfer sunuyor.

Yeşilkent Köyü'nde yapılan tarım ve hayvancılık faaliyetleri, yöresel lezzetlerin sunulduğu restoranları ile de bilinmektedir. Köyde turistlerin ziyaret edebileceği tarihi evler ve yapılar da yer almaktadır. Köy meydanındaki cami, köye gelen turistlerin ilgisini çeken tarihi yapılar arasında yer alır.

Özellikle yaz aylarında sahile yakınlığı nedeniyle turistlerin uğrak yerlerinden biri olan Yeşilkent Köyü, huzurlu bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir seçenek olabilir.