Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Atakum / İstiklal Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Atakum İstiklal Mah. Nasıl Gidilir?

Atakum İstiklal Mahallesi Samsun'un Atakum ilçesinde yer almaktadır. İstiklal Mahallesi'ne ulaşmak için öncelikle Samsun şehir merkezinden Atakum ilçe yönünde ilerlenir. Daha sonra Atakum ilçe merkezinde ulaşımın sağlandığı Cumhuriyet Meydanı'ndan İstiklal Mahallesi'ne giden minibüsleri veya otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden taksi de tercih edilebilir.

Samsun Atakum İstiklal Mah. Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Atakum ilçesi İstiklal Mahallesi, modern ve gelişmiş bir mahalle olarak bilinmektedir. Konut, iş yeri ve eğlence alanları ile doludur. Mahallede birçok market, restoran, kafe, spor salonu ve park bulunmaktadır. Ayrıca denize yakın konumu nedeniyle önemli bir tatil beldesi de olup, yaz aylarında turistlerin uğrak yeridir. Kısacası, modern ve rahat bir yaşam sunan popüler bir mahalledir.