Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Atakum / Çobanlı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Atakum Çobanlı Mah. Nasıl Gidilir?

Samsun'un Atakum ilçesi Çobanlı Mahallesi'ne gitmek için şu seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz:

- Toplu taşıma araçları: Şehir içi otobüslerle veya dolmuşlarla Atakum ilçesine gidebilirsiniz. Atakum'dan da yine otobüs ya da dolmuşlarla Çobanlı Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin resmi web sitesinde ilçe ve mahallelere giden otobüs/dolmuş hatlarına dair bilgi alabilirsiniz.

- Taksi: Samsun şehir merkezinden yaklaşık 20-30 dakikalık bir mesafede bulunan Çobanlı Mahallesi'ne taksi ile gidebilirsiniz. Taksi ücretleri trafik yoğunluğuna ve mesafeye göre değişiklik gösteriyor.

- Özel araç: Kendi aracınızla Atakum ilçesine gidebilirsiniz. Atakum'dan sonra mahalleye kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Samsun iline gelenler için havaalanı ya da otogardan araç kiralama seçeneği de bulunmaktadır.

Samsun Atakum Çobanlı Mah. Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Atakum ilçesinde yer alan Çobanlı Mahallesi, sakin ve huzurlu bir bölgedir. Mahallede genellikle villalar ve müstakil evler yer alır. Yeşillikler arasında yer alan Çobanlı Mahallesi, doğa ile iç içe bir yaşam sunar. Ayrıca, denize yakın olması nedeniyle plaj, restoran ve kafeler gibi turizm aktivitelerine de ev sahipliği yapar. Mahallede ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetler mevcuttur. Sessiz ve sakin bir yaşam arayanlar için ideal bir yerdir.