Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Atakum / Atakent Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Atakum Atakent Köyü Nasıl Gidilir?

Atakum Atakent Köyü'ne Samsun şehir merkezinden minibüslerle veya özel araçla ulaşım sağlanabilir. Minibüsler Atakent Köyü'ne düzenli olarak seferler düzenlemektedir. Ayrıca, Samsun şehir merkezinden Atakent Köyü'ne özel araçla gitmek isteyenler, Karadeniz Sahil Yolu (D010) üzerinden yaklaşık 13 km kadar gitmeleri gerekmektedir.

Samsun Atakum Atakent Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Atakent Köyü, doğal güzellikleriyle ve denize yakınlığıyla dikkat çekiyor. Köy, Atakum merkeze yaklaşık 10 km mesafede bulunuyor.

Köyde genellikle bahçeli ve müstakil evler bulunuyor. Geleneksel köy evleri ve modern yapılar bir arada bulunuyor. Köyün merkezinde küçük bir çarşı bulunuyor ve burada temel ihtiyaçlar karşılanabiliyor.

Atakent Köyü, plajlarıyla da tercih ediliyor. Güneşlenmek, denize girmek ve su sporları yapmak için ideal bir yer olarak kabul ediliyor. Ayrıca köyün çevresinde yürüyüş yapabileceğiniz yollar bulunuyor ve doğal güzelliklerle çevrili bir alan olması nedeniyle doğa yürüyüşleri için de uygun bir yer.

Sonuç olarak, Atakent Köyü, deniz, doğa ve geleneksel köy hayatını bir arada yaşamak isteyenler için ideal bir yer.