Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Atakum / Altınkum Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Atakum Altınkum Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun Atakum Altınkum Köyü'ne gitmek için öncelikle Samsun şehir merkezine ulaşım sağlamalısınız. Şehir merkezinden Altınkum Köyü'ne ulaşım için öncelikle Samsun-Ordu Karayolu üzerindeki Sahil Yolu güzergahını takip etmeniz gerekiyor. Bu güzergahı takip ederek Atakum ilçesi sınırlarına ulaşın.

Atakum ilçesi sınırlarında hareket eden minibüs ve dolmuşlar ile Altınkum Köyü'ne yaklaşık 30-40 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca özel aracınızla da Samsun-Ordu Karayolu'nu takip ederek Köy'e ulaşabilirsiniz.

Samsun-Ordu Karayolu üzerindeki güzergahın yanı sıra, Samsun-Tekkeköy-Altınkum Köyü güzergahı da kullanılabilmektedir. Bu güzergahı takip ederek de Köy'e ulaşabilirsiniz.

Samsun Atakum Altınkum Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Atakum ilçesinde yer alan Altınkum köyü, yeşil ile mavinin kucaklaştığı doğal güzelliklerle bezeli bir bölgedir. Sahili geniş ve uzun olan köy, yerel halk ve tatilciler tarafından yazın en çok tercih edilen yerlerden biridir.

Altınkum köyü, temiz denizi, ince kumlu plajları, yüksek adrenalin sporları, su sevdalıları ve doğa tutkunları için cazibe merkezi oluşturur. Güneşlenmek, yüzmek ve su sporları yapmanın yanı sıra doğal güzellikleri de keşfetmek isteyenler için trekking rotaları ve yürüyüş parkurları mevcuttur.

Ayrıca köy, yerel mutfağıyla da ünlüdür. Deniz ürünleri, taze sebzeler, zeytinyağlı yemekler ve yöresel tatlar, burada lezzet tutkunlarına sunulmaktadır.

Altınkum köyü, yılın her dönemi turistlerin ilgisini çekerken, özellikle yaz aylarında hareketli ve eğlenceli bir ortama sahiptir.