Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Samsun / Asarcık / Armutlu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Samsun Asarcık Armutlu Köyü Nasıl Gidilir?

Samsun'un Asarcık ilçesinde bulunan Armutlu Köyü'ne gitmek için önce Samsun'a ulaşmanız gerekiyor. Samsun Havalimanı veya Samsun Otogarı üzerinden özel araç, taksi veya dolmuş ile Asarcık ilçesine ulaşabilirsiniz.

Asarcık ilçe merkezinden Armutlu Köyü'ne yaklaşık olarak 15-20 dakikalık bir araç yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Armutlu Köyü, Asarcık ilçesine bağlıdır ve ilçe merkezine yakın bir konumdadır.

Eğer özel araç kullanacaksanız, Samsun'dan Asarcık'a giriş yaptıktan sonra ilçe merkezindeki çevre yolu üzerinden Armutlu Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Asarcık ilçe merkezinden kalkan dolmuşlarla da Armutlu Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Samsun Asarcık Armutlu Köyü Nasıl Bir Yer?

Samsun'un Asarcık ilçesinde yer alan Armutlu köyü, doğal güzellikleriyle dikkat çeken bir yerdir. Ormanlık alanlar, yaylalar ve dağlarla çevrili köyde, temiz hava ve doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Köyde tarım ve hayvancılık önemli geçim kaynakları arasındadır. Yemyeşil doğası, şirin evleri ve sıcakkanlı insanlarıyla dikkat çeken köy, sessiz ve huzurlu bir tatil için ideal bir seçenektir. Ayrıca yakın çevresinde bulunan tarihi ve turistik yerler de ziyaret edilebilir.