Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ordu / Aybastı / Kutlular Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ordu Aybastı Kutlular Mah. Nasıl Gidilir?

Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan Kutlular Mahallesi'ne ulaşım için öncelikle Ordu merkeze ulaşım sağlanmalıdır. Ordu merkezden Aybastı ilçesine ulaşım sağlanarak, Aybastı ilçesi merkezinde bulunan otobüs terminalinde indikten sonra, otobüs veya dolmuş minibüsleriyle Kutlular Mahallesi'ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aybastı ilçesi merkezinde bulunan otogarda, Kutlular Mahallesi'ne giden dolmuşların olduğu güzergah tabelalarından kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eğer özel araçla seyahat ediyorsanız, Ordu merkezden Aybastı ilçesine karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Aybastı ilçesi merkezine geldikten sonra, Kutlular Mahallesi'ne giden yollar takip edilerek ulaşım sağlanabilir.

Ordu Aybastı Kutlular Mah. Nasıl Bir Yer?

Ordu ili Aybastı ilçesinde bulunan Kutlular Mahallesi, şehir merkezine yaklaşık 20 km mesafede yer almaktadır. Doğal güzellikleri, tarihi dokusu, yöresel yemekleri ve misafirperver insanları ile dikkat çeken bir yerdir.

Mahallede genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılmaktadır. Yöredeki tarım ürünleri arasında fındık, mısır, tahıl, baklagiller ve sebzeler yer almaktadır. Ayrıca mahallede bol miktarda süt üretimi yapılmaktadır.

Kutlular Mahallesi, etrafı ormanlarla çevrili ve doğal güzellikleri ile görülmeye değer bir yerdir. Mahallede doğa yürüyüşleri, piknik yapma ve kamp yapma gibi aktiviteler yapılabilir. Ayrıca tarihi bir cami ve taş evler de görülmeye değer turistik yerler arasındadır.

Yiyecek ve içecek konusunda ise mahallede yöresel lezzetleri tadabileceğiniz birkaç yer bulunmaktadır. Yöresel çorba, et yemekleri, mantı ve baklava gibi lezzetleri denemeden mahalleden ayrılmamanızı öneririz.