Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ordu / Aybastı / Koyunculu Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ordu Aybastı Koyunculu Mah. Nasıl Gidilir?

Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı Koyunculu Mahallesi'ne şu şekilde gidilir:

1. Ordu şehir merkezinden kalkan Aybastı ilçesi minibüslerini kullanabilirsiniz. Minibüsler her saat başı düzenli olarak hareket etmektedir. Yolculuk yaklaşık 1,5 saat sürmektedir.

2. Kendi aracınız ile Ordu-Aybastı yolu üzerinden ilerleyerek, Aybastı’ya ulaştıktan sonra sağ tarafta bulunan yol ayrımından Koyunculu Mahallesi yönüne saparak mahalleye gidebilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 2 saat sürmektedir.

3. Aybastı ilçesinde bulunan taksi veya özel araç kiralama firmalarından hizmet alarak, Koyunculu Mahallesi’ne ulaşabilirsiniz.

Not: Koyunculu Mahallesi, Aybastı ilçe merkezine 14 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Ordu Aybastı Koyunculu Mah. Nasıl Bir Yer?

Koyunculu Mahallesi, Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı bir mahalledir. Yemyeşil doğası, güzel manzaraları ve tarihi eserleri ile dikkat çeken bir yerdir.

Mahallede yer alan tarihi Koyunculu Camii, mahalle sakinleri tarafından çok özel bir yere sahiptir. Camiiye ek olarak mahallede yer alan Köprübaşı Tarihi Köprüsü de görülmeye değerdir.

Doğal güzellikleri de ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Mahallede yer alan Çatak Deresi, doğa yürüyüşleri ve piknik yapmak isteyenler için güzel bir alan sunmaktadır.

Köyde yaşayanlar genel olarak hayvancılıkla uğraşmakta olup, mahallenin ekonomisi de bu alana dayalı olarak gelişmektedir.

Koyunculu Mahallesi, doğal güzelliği ve tarihi yapısıyla ziyaretçiler için sakin ve huzurlu bir yerdir.