Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Ordu / Aybastı / Çakırlı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Ordu Aybastı Çakırlı Mah. Nasıl Gidilir?

Ordu'nun Aybastı ilçesine bağlı Çakırlı Mahallesi'ne gitmek istiyorsanız birkaç seçeneğiniz bulunmaktadır:

1. Özel araç ile gidilebilir: Çakırlı Mahallesi, Ordu-Aybastı yolu üzerinde bulunmaktadır. Aybastı ilçesine ulaştıktan sonra bu yolu takip ederek mahalleye ulaşabilirsiniz.

2. Toplu taşıma araçları ile gidilebilir: Aybastı ilçesine minibüs veya otobüsle ulaşabilirsiniz. Aybastı'dan Çakırlı Mahallesi'ne gitmek için ise Aybastı'dan kalkan minibüsleri tercih edebilirsiniz.

3. Taksi ile gidilebilir: Aybastı ilçesinden taksi çağırarak da Çakırlı Mahallesi'ne gidebilirsiniz.

Ordu Aybastı Çakırlı Mah. Nasıl Bir Yer?

Ordu'nun Aybastı ilçesinde bulunan Çakırlı Mahallesi, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Ormanlık alanlar, yaylalar ve dağlarla çevrili olan mahallede, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere çeşitli faaliyetler sürdürülmektedir. Mahallede bulunan tarihi cami ve diğer yapılar ise kültürel mirasın bir parçasıdır. Ayrıca mahallede turizm amaçlı konaklama imkanları da bulunmaktadır. Doğa ve kültürel turizm açısından zengin olan Çakırlı Mahallesi, ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.