Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Şar Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Şar Mah. Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Şar Mahallesi, Mardin ilinin Artuklu ilçesinde bulunmaktadır. Şehir merkezinden otobüs veya minibüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Ayrıca özel araçla gidilecekse, D400 karayolunu takip ederek ilçeye ulaşabilir ve daha sonra Şar Mahallesi'ne yönlenebilirsiniz. Yerli ve yabancı turistler için Mardin Havalimanı veya Diyarbakır Havalimanı'na uçakla giderek, havalimanından araç kiralama veya taksi ile Artuklu ilçesine ulaşım sağlanabilir.

Mardin Artuklu Şar Mah. Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Şar Mahallesi, Mardin'in tarihi Artuklu ilçesinde yer alan bir mahalledir. Mahalle, genellikle tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleriyle ön plana çıkar.

Mahallede yer alan tarihi yapılar arasında Artuklu camii, Zinciriye medresesi, Kasımiye medresesi, Şahidiye medresesi, Dara Antik Kenti, Kızıltepe Meydanı, Mardin Müzesi ve Mor Behnam kilisesi yer alır.

Tarihi dokusu ve mimarisi ile dikkat çeken mahallede çoğunlukla taş binalar ve dar sokaklar bulunur. Mahallede ayrıca birçok esnafın işlettiği geleneksel dükkânlar, kafeler ve restoranlar da yer alır.

Mardin Artuklu Şar Mahallesi, ziyaretçilerine tarihi bir yolculuk deneyimi sunar.