Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Ofis Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Ofis Mah. Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Üniversitesi Ofis Mahallesi'ne ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:

1. Otobüs: Mardin şehir merkezinden Artuklu Üniversitesi'ne gitmek için Mardin Otogarı'ndan kalkan ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Ofis Mahallesine yakın bir durakta inebilirsiniz.

2. Taksi: Mardin şehir merkezinden Artuklu Üniversitesi Ofis Mahallesine taksi ile ulaşabilirsiniz.

3. Özel araç: Şehir merkezindeyseniz, Artuklu Üniversitesi Ofis Mahallesi'ne özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Yolda tabelaları takip ederek kolayca bulabilirsiniz.

Adres: Artuklu Üniversitesi Ofis Mahallesi, 47100 Kızıltepe/Mardin, Türkiye

Mardin Artuklu Ofis Mah. Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Ofis Mahallesi, Mardin'in merkezinde yer alan bir semttir. Genellikle iş merkezleri, bankalar, avm'ler ve restoranlar gibi işletmelerle doludur. Semtteki yapılar, modern binalar ve otellerin yanı sıra tarihi dokuya sahip Artuklu dönemine ait yapılar da mevcuttur. Semt, ulaşım açısından da oldukça avantajlıdır ve şehrin diğer bölgelerine ulaşmak için birçok ulaşım aracı bulunmaktadır.