Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Köprübaşı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Köprübaşı Mah. Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Köprübaşı Mahallesi, şehir merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Bu mahalleye gitmek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz:

1. Toplu taşıma araçları: Mardin şehir merkezinden Üçyol meydanından otobüs ya da dolmuşlarla Köprübaşı Mahallesi'ne kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2. Özel araç: Şehir merkezinden Artuklu Köprübaşı Mahallesi’ne kendi aracınızla gitmek isterseniz, Mardin-Wan yolu üzerinden ilerlemelisiniz. Mahalleye girişi Kolbasar bölgesinden yapabilirsiniz.

3. Taksi: Mardin şehir merkezinden taksi ile de kolaylıkla Artuklu Köprübaşı Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz.

Mardin Artuklu Köprübaşı Mah. Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Köprübaşı Mahallesi, Orta Mezopotamya bölgesinde, tarihi ve kültürel değerleriyle ünlü Mardin ilinde yer alır. Dicle Nehri'ne yakın konumda bulunan mahallede, geleneksel Mardin evleri, taş işçiliğiyle inşa edilmiş yapılar, dar sokaklar ve tarihi camiler bulunur.

Mahallede yer alan tarihi yapılar arasında Artuklu Beyliği döneminden kalma Zinciriye Medresesi, Kasımiye Medresesi, Sabancı Kültür Merkezi, Mardin Müzesi, merkez camii ve kiliseler bulunur. Mahallenin merkezinde yer alan Artuklu Kervansarayı, turistlerin ilgi odağıdır.

Mardin Artuklu Köprübaşı Mahallesi, tarihi dokusu, kültürel zenginlikleri ve panoramik manzaraları ile ziyaretçilere unutulmaz bir deneyim sunar.