Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Eroğlu Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Eroğlu Köyü Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Eroğlu Köyü'ne ulaşmak için öncelikle merkezden Midyat ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Midyat'tan sonra Eroğlu Köyü'ne gitmek için ise aşağıdaki alternatif yollar kullanılabilir:

1. Minibüs: Midyat ilçe merkezinden kalkan minibüslerle Eroğlu Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Minibüslerin sık kalktığı bir güzergahtır.

2. Özel araç: Kendi aracınızla Midyat'tan Eroğlu Köyü'ne rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Yaklaşık 25 km'lik bir mesafe vardır.

3. Taksi: Midyat'ta bulunan taksilerle Eroğlu Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Ancak bu seçenek diğerlerine göre daha pahalı olabilir.

Mardin Artuklu Eroğlu Köyü Nasıl Bir Yer?

Eroğlu Köyü, Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı bir köydür. Yöre genelinde olduğu gibi burada da genellikle tarım ve hayvancılıkla ilgilenen insanlar yaşamaktadır. Köyün çevresinde zeytin, buğday, mısır, domates, patlıcan, biber gibi tarım ürünleri yetiştirilmektedir. Ayrıca hayvancılık da yapılmaktadır. Köyde küçük bir cami, okul ve sağlık evi bulunmaktadır. Ayrıca köyün manzarası oldukça güzel ve doğal bir ortamda yer almaktadır. Köy halkı misafirperver ve yardımseverdir. Genel olarak sessiz ve sakin bir yaşam alanıdır.