Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Diyarbakırkapı Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Diyarbakırkapı Mah. Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Üniversitesi Diyarbakırkapı Kampüsü, Mardin şehir merkezine yaklaşık 2 km mesafede yer almaktadır. Kampüse gitmek için aşağıdaki yöntemler kullanılabilir:

1. Toplu taşıma araçları: Mardin şehir merkezindeki otogardan veya çeşitli duraklardan kalkan minibüslerle veya otobüslerle kampüs yakınındaki Diyarbakırkapı durağına ulaşabilirsiniz.

2. Taksi: Mardin şehir merkezindeki taksi durağından taksi çağırarak kampüse gidebilirsiniz.

3. Özel araç: Kendi aracınızla da kampüse ulaşabilirsiniz. Mardin şehir merkezindeki ana cadde üzerinden Diyarbakırkapı yönünde ilerleyerek kampüs yakınına ulaşabilirsiniz. Kampüste otopark mevcuttur.

Mardin Artuklu Diyarbakırkapı Mah. Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Diyarbakırkapı Mahallesi, Mardin'in tarihi bölgesinde yer alan bir mahalledir. Mahallede Osmanlı döneminden kalma tarihi evler ve camiler bulunmaktadır. Sokakları dar ve taşlıdır, geleneksel Mardin mimarisini yansıtır. Mahalledeki evler genellikle iki katlı ve taştan yapılmıştır. Mahallede yerel kültürü yansıtan hediyelik eşya dükkanları ve sokak satıcıları da bulunmaktadır. Ayrıca mahallede birçok restoran ve kafeler de mevcuttur. Mahalle, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçiler için keyifli bir yerdir.