Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Çabuk Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Çabuk Mah. Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Çabuk Mahallesi'ne nasıl gidebileceğinizi şu şekilde özetleyebiliriz:

1. Toplu taşıma araçları ile gidilebilir: Mardin şehir merkezinden kalkan minibüsler veya otobüslerle Çabuk Mahallesi'ne ulaşabilirsiniz. Taksi veya dolmuş olarak ta ulaşım sağlayabilirsiniz.

2. Özel araç ile gidilebilir: Mardin'e özel aracınızla gelirseniz, şehir merkezindeki yönlendirmeleri takip ederek Kolik Dağı tarafında bulunan Çabuk Mahallesi'ne kolayca ulaşabilirsiniz.

3. Uçak ile gidilebilir: Mardin Havalimanı'na uçuş yaparak, Havalimanı- Şehir Merkezi arasından otobüs, araç kiralama veya taksi ile şehir merkezine ulaştıktan sonra yine taksi veya minibüslerle Çabuk Mahallesi'ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mardin Artuklu Çabuk Mah. Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Çabuk Mahallesi, Mardin'in merkezinde bulunan eski bir mahalledir. Tarihi dokusu ve mimarisi ile turistlerin ilgisini çeken bir bölgedir. Dar sokakları, taş evleri ve camileri ile ünlüdür. Mahallede bulunan Mardin Kalesi, Kasımiye Medresesi ve Zinciriye Medresesi gibi tarihi yerler turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerler arasındadır. Ayrıca mahallede yöresel lezzetler sunan restoranlar, kafeler ve hediyelik eşya satan dükkanlar bulunmaktadır. Mahallede konaklama imkanları da mevcuttur. Tarih ve kültür meraklıları için keşfedebileceği zengin bir yerdir.