Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Mardin / Artuklu / Aşağıyeniköy Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Mardin Artuklu Aşağıyeniköy Köyü Nasıl Gidilir?

Mardin Artuklu Aşağıyeniköy Köyü'ne gitmek için öncelikle Mardin'e ulaşmanız gerekmektedir. Mardin'e havayolu veya karayolu ile ulaşabilirsiniz. Ardından Mardin'den Aşağıyeniköy Köyü'ne ulaşmak için araç kiralama veya taksi kullanabilirsiniz. Ayrıca Mardin Valiliği tarafından işletilen ve köyler arasında hizmet veren minibüsler de mevcuttur. Aşağıyeniköy Köyü, Mardin'e yaklaşık 45 km uzaklıkta yer almaktadır.

Mardin Artuklu Aşağıyeniköy Köyü Nasıl Bir Yer?

Mardin Artuklu Aşağıyeniköy, Mardin ilinin Artuklu ilçesinde bulunan bir köydür. Doğu Anadolu'nun tarihi dokusu ve mimarisiyle öne çıkan bir bölgede yer almaktadır.

Köy, tabiat güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla dikkat çekmektedir. Kaya mezarları, tarihi evleri, kiliseleri ve camileri gibi birçok tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır.

Köyde tarım, hayvancılık ve el sanatları gibi geleneksel ekonomik faaliyetlerin yanı sıra turizm de gelişmektedir. Özellikle son yıllarda turistlerin ilgisini çeken bir bölge haline gelmiştir.

Mardin Artuklu Aşağıyeniköy, doğal ve tarihi güzellikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.