Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kütahya / Aslanapa / Terziler Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kütahya Aslanapa Terziler Köyü Nasıl Gidilir?

Kütahya'nın Aslanapa ilçesine bağlı Terziler Köyü'ne gitmek için öncelikle Kütahya'ya ulaşmanız gerekmektedir. Kütahya'ya otobüs, tren ve özel araçla ulaşım mümkündür.

Kütahya'dan Terziler Köyü'ne gitmek için iki yol bulunmaktadır. İlk yol, Aslanapa ilçe merkezine gittikten sonra köye doğru direkt olarak gitmektir. Bu yol tercih edilirse, yaklaşık 25-30 km'lik bir mesafe katedilir.

İkinci olarak, Kütahya'dan Aslanapa ilçe merkezine gitmek, ardından Terziler Köyü'ne doğru yola çıkmak tercih edilebilir. Bu yolculuk yaklaşık 45-50 km sürmektedir.

Özel araçla seyahat etmek isteyenler için her iki yolculukta da yolda güzel manzaralar eşlik etmektedir. Terziler Köyü'ne doğru ilerledikçe yemyeşil ormanlar ve dağlar arasında dingin bir yolculuk yapılır.

Kütahya Aslanapa Terziler Köyü Nasıl Bir Yer?

Kütahya ilinin Aslanapa ilçesinde bulunan Terziler köyü, doğal güzellikleriyle ve tarihi dokusuyla görülmeye değer bir yerdir. Köy, Köprüçay vadisinde yer alır ve zengin bir bitki örtüsüne sahiptir. Aynı zamanda antik döneme ait kalıntıların da bulunduğu köy, tarihi yapılarıyla da dikkat çekmektedir. Köyde şelaleler, mağaralar, kanyonlar ve dağlar gibi doğal güzellikler bulunmaktadır. Tarım ve hayvancılıkla uğraşılan köy, geleneksel yaşam tarzının izlerini taşımaktadır. Ayrıca köyde konaklama imkanları da bulunmaktadır.