Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kütahya / Aslanapa / Çamırdık Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kütahya Aslanapa Çamırdık Köyü Nasıl Gidilir?

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde bulunan Çamırdık Köyü, ilçeye yaklaşık olarak 12 kilometre mesafede yer almaktadır. Köye ulaşım için öncelikle Kütahya merkezden Aslanapa istikametine gitmek gerekmektedir. Daha sonra ise Aslanapa ilçe merkezinde bulunan köy minibüsleri ile köye ulaşım sağlanabilir. Ayrıca kişisel araçla da Aslanapa istikametine gidildikten sonra köy yoluna girilerek, yaklaşık 12 kilometre ilerlenebilir.

Kütahya Aslanapa Çamırdık Köyü Nasıl Bir Yer?

Kütahya ilinin Aslanapa ilçesine bağlı olan Çamırdık Köyü, doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleri ile ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Köyde bulunan tarihi cami, köprü, çeşme ve konaklar, Osmanlı ve Selçuklu döneminin mimari özelliklerini yansıtmaktadır. Ayrıca köyde bulunan tarihi Asar Kalesi, ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir.

Doğal güzellikleri ile de dikkat çeken Çamırdık Köyü, ormanlık alanları, yaylaları, sarp kayalıkları ve dağ yamaçları ile keşfedilmeyi bekleyen güzellikler sunmaktadır. Köyde bulunan Şeytan Deresi, doğa yürüyüşleri yapmak isteyenler için ideal bir rotadır.

Köyün yaşam tarzı ve gelenekleri, ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ziraat, hayvancılık ve el sanatları köy ekonomisinin temelini oluşturmaktadır. Köyden satın alabileceğiniz yün çorapları, el örgüsü kıyafetleri ve bakır işleri, yöresel kültürü yansıtmaktadır.

Çamırdık Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile ziyaretçilerine farklı bir deneyim sunan bir yerdir.