Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kütahya / Aslanapa / Abaş Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kütahya Aslanapa Abaş Köyü Nasıl Gidilir?

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde bulunan Abaş Köyü'ne ulaşmak için öncelikle Kütahya merkeze gitmek gerekmektedir. Kütahya'dan Abaş Köyü'ne gitmek için iki rota mevcuttur:

1. Kütahya - Gediz - Aslanapa güzergahını kullanarak Abaş Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Bu güzergah yaklaşık olarak 100 km'dir.

2. Kütahya - Simav - Emet - Aslanapa güzergahını kullanarak da Abaş Köyü'ne ulaşabilirsiniz. Bu güzergah yaklaşık olarak 130 km'dir.

Abaş Köyü'ne seyahat etmek için en uygun seçenek, özel araç kullanmaktır. Toplu taşıma araçları da mevcuttur ancak daha az sıklıkla çalışmaktadırlar.

Kütahya Aslanapa Abaş Köyü Nasıl Bir Yer?

Kütahya'nın Aslanapa ilçesinde yer alan Abaş Köyü, genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan bir köydür. Köyde yerleşim yerleri genellikle ağaçlardan yapılmış tahtadan evlerden oluşmaktadır. Köyün etrafında yeşil dağlar ve dereler bulunmaktadır.

Abaş Köyü, sessiz ve sakin bir atmosfere sahiptir. Doğal güzellikleriyle ünlü köy, turistler tarafından ziyaret edilir. Köyde birkaç tarihi eser de bulunmaktadır, ancak fazla bilinmemektedir.

Köydeki insanlar misafirperver ve samimi olup, turistleri memnun etmek için ellerinden geleni yaparlar. Abaş Köyü'ne gitmek için en uygun zaman, yaz aylarıdır. Bu dönemde, doğal güzellikleri daha fazla görünür ve ziyaretçilerin keyfi daha da artar.