Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kirklareli / Babaeski / Terzili Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kirklareli Babaeski Terzili Köyü Nasıl Gidilir?

Babaeski Terzili Köyü, Kirklareli ilinin Babaeski ilçesine bağlı bir köydür. Köye gitmek için öncelikle Babaeski'ye ulaşmanız gerekmektedir. Babaeski'ye otobüs veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz.

Otobüsle gitmek isterseniz, İstanbul, Edirne veya diğer illerden Babaeski'ye direkt otobüs seferleri bulunmaktadır. Babaeski'ye geldikten sonra, köye gitmek için minibüsler veya taksiler bulabilirsiniz. Köy Babaeski ilçe merkezine yaklaşık 10 kilometre uzaklıktadır.

Özel aracınızla gitmek isterseniz, İstanbul'dan Babaeski'ye E80 karayolu üzerinden yaklaşık 2,5 saatte ulaşabilirsiniz. Babaeski'den köye gitmek için köy yolunu takip etmeniz gerekmektedir.

Kirklareli Babaeski Terzili Köyü Nasıl Bir Yer?

Babaeski ilçesine bağlı olan Terzili Köyü, Trakya Bölgesi’nin güzel bir yerleşim yeridir. Köy, tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığı bir bölgede konumlanmaktadır.

Köyde genellikle geleneksel evler ve sokaklar mevcuttur. Yemyeşil doğası, aradığınız huzuru bulabileceğiniz sessizliği ve temiz havasıyla gönlünüzü fethedecek cennet bir köydür.

Köy yakınlarındaki ormanlık alanlarda yürüyüş yapabilir, piknik yapabilir, doğal güzellikleri keşfedebilirsiniz. Köyde aynı zamanda tarihi yerler de mevcuttur. Özellikle köyde yer alan tarihi cami, ziyaret edilebilir.

Babaeski Terzili Köyü, yerli ve yabancı turistlerin gezilebilecek, tarihi dokusuyla büyüleyen cennet köylerimizden biridir.