Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kirklareli / Babaeski / Karabayır Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kirklareli Babaeski Karabayır Köyü Nasıl Gidilir?

Kirklareli Babaeski ilçesi Karabayır Köyü'ne, özel aracınızla veya halk otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araçla gitmek isteyenler için, Babaeski ilçe merkezine ve Edirne-Kırklareli yolu üzerinde yer alan köye doğru ilerleyerek, yaklaşık 21 km sonra varış noktasına ulaşabilirler.

Halk otobüsleriyle seyahat etmek isteyenler ise, Babaeski ilçesinden Edirne ve İstanbul yönüne hareket eden dolmuş ve otobüsleri kullanabilirler. Babaeski'den hareket eden minibüs ve otobüslerle, yaklaşık 30 dakikada Karabayır Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Kirklareli Babaeski Karabayır Köyü Nasıl Bir Yer?

Babaeski Karabayır Köyü, Türkiye'nin Kirklareli iline bağlı bir köydür. Köy, doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ünlüdür. Köyün etrafı ormanlarla kaplıdır ve burada yaban hayatı gözlemlenebilir.

Köyde konaklama için tesisler bulunmakla beraber, genellikle ziyaretçilerin ilgisini tarihi ve kültürel yerler çeker. Köyde yer alan tarihi yapılar arasında Karabayır Kalesi, Hıdırlık Kulesi ve Aziz Georgios Kilisesi bulunmaktadır. Ayrıca köyün yakınlarında tarihi Bizans dönemine ait Mimarsinan Köprüsü ve Erikli Gölü gibi turistik yerler de yer almaktadır.

Babaeski Karabayır Köyü, sessiz ve sakin bir tatil arayanlar için mükemmel bir seçenek olabilir. Köyün doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri, ziyaretçilerin buradan unutulmaz anılarla ayrılmasını sağlar.