Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kirklareli / Babaeski / Hamidiye Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kirklareli Babaeski Hamidiye Mah. Nasıl Gidilir?

Babaeski Hamidiye Mahallesi, Kirklareli'nin Babaeski ilçesinde yer almaktadır. Buraya gitmek için öncelikle Babaeski ilçesine ulaşmanız gerekmektedir. Eğer araçla seyahat ediyorsanız, Babaeski ilçesine D-100 Karayolu üzerinden veya İstanbul'dan E-80 Karayolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma kullanacaksanız, İstanbul'dan Babaeski'ye otobüs seferleri düzenlenmektedir. Babaeski'den Hamidiye Mahallesi'ne ulaşmak için minibüs ya da dolmuşları kullanabilirsiniz.

Kirklareli Babaeski Hamidiye Mah. Nasıl Bir Yer?

Babaeski Hamidiye Mahallesi, Kirklareli ilinin Babaeski ilçesinde yer alan bir mahalledir. Mahallede genellikle konutlar ve küçük işletmeler bulunmaktadır. Cadde ve sokakları genellikle düzenli ve geniş yapıdadır. Mahallede birkaç market, bakkal, restoran ve kafe mevcuttur. Ayrıca, mahallede birkaç okul ve cami de bulunmaktadır. Babaeski Hamidiye Mahallesi, sakin ve sessiz bir yaşam tarzı arayanlar için uygun bir yerdir.