Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Zümrüt içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Zümrüt Köyü Nasıl Gidilir?

Kastamonu Azdavay Zümrüt Köyü’ne gidebilmek için öncelikle Kastamonu’ya ulaşmanız gerekmektedir. Ardından;

- Kastamonu’dan Zümrüt Köyü’ne ulaşmak için Çankırı-Kastamonu yolu takip edilebilir.
- Kastamonu’dan Zümrüt Köyü’ne toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlanabilir. Kastamonu otogarından, Azdavay istikametine giden minibüslerle Zümrüt Köyü’ne varmak mümkündür.
- Kastamonu’dan özel araç ile Zümrüt Köyü’ne gitmek isteyenler ise, Kastamonu’dan Azdavay ilçesine doğru hareket ederek, Azdavaydan sonra Zümrüt Köyü’ne ulaşım sağlayabilirler.

Toplu taşıma araçları ve özel araçlarla yapılan ulaşımda, Zümrüt Köyü’nde inebileceğiniz son durak, köyün merkezinde yer alan Camii Kebir’dir.

Kastamonu Azdavay Zümrüt Köyü Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı Zümrüt köyü, doğal güzellikleriyle ünlü bir yerdir. Yemyeşil ormanları, dağları, tepeleri, vadi ve dereleriyle etkileyici bir doğaya sahiptir. Ayrıca köyde yer alan Zümrüt şelalesi de doğal güzelliklerini tamamlamaktadır.

Köyde tarım ve hayvancılık yaygın olarak yapılmaktadır. Trabzon hurması, ceviz, kayısı, elma ve diğer meyveler yetiştirilmektedir. Ayrıca yörenin ünlü lezzeti olan Azdavay peyniri de burada üretilmektedir.

Zümrüt köyü, tarihi yapısıyla da dikkat çekmektedir. Köyde yer alan tarihi taş evler ve camiler, köyün geçmişine ve kültürüne ışık tutmaktadır.

Doğa sporları için de ideal bir yer olan Zümrüt köyünde trekking, dağcılık, kampçılık gibi aktiviteler yapılmaktadır. Ayrıca ilçeye ve çevredeki diğer turistik yerlere kolayca ulaşabilirsiniz.