Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Samancı Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Samancı Köyü Nasıl Gidilir?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı Samancı köyüne gitmek için öncelikle Kastamonu merkezden karayolu ile Azdavay'a ulaşmanız gerekiyor. Azdavay'a ulaştıktan sonra Samancı köyüne ulaşmak için ise üç farklı seçenek var:

1. Otobüs: Azdavay'dan Samancı köyüne gitmek için otobüs seferleri mevcut. Azdavay otogardan kalkan otobüslerle Samancı köyüne ulaşabilirsiniz.

2. Özel araç: Azdavay'dan Samancı köyüne özel aracınızla gidebilirsiniz. İlçe merkezinde araç kiralama seçenekleri de mevcut.

3. Taksi: Azdavay'da taksi kullanarak Samancı köyüne ulaşabilirsiniz. Ancak önceden taksi çağırmak gerekebilir.

Kastamonu Azdavay Samancı Köyü Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı olan Samancı köyü, doğal güzellikleri ve tarihi dokusu ile dikkat çeken bir yerdir. Köy, yeşilin ve şırıl şırıl akan derenin hakim olduğu bir bölgede yer alıyor.

Samancı köyü, Kuzey Anadolu Dağları'nın zirvelerine yakın bir konumda bulunuyor. Bu nedenle, doğa yürüyüşleri ve dağcılık alanında da oldukça cazip bir yerdir. Ayrıca köyün etrafında uzun patikalarda bisiklet gezintileri yapmak da mümkündür.

Köyde bulunan tarihi yapılar ise köyün her zaman önemli bir yerleşim yeri olduğunu gösteriyor. Köyde bulunan cami, ermeni kilisesi, çeşmeler, Osmanlı köprüsü ve taş evler tarihi dokuyu yansıtıyor.

Ayrıca köyde bulunan Samancı Deresi ise doğal güzelliğiyle ziyaretçileri kendine çekiyor. Derenin etrafında piknik yapmak, yaz günlerinde serinlemek için de ideal bir aktivite olabilir.

Genel olarak, Samancı köyü doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve etkileyici manzarası ile Kastamonu ilinin en güzel köyleri arasında yer alıyor.