Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Karşıyaka Mah. içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Karşıyaka Mah. Nasıl Gidilir?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesi Karşıyaka Mahallesi'ne gitmek için öncelikle Kastamonu merkezden karayolu ile yola çıkmanız gerekmektedir. D010 karayolundan Azdavay ilçesi istikametine doğru ilerleyin. Azdavay ilçesi merkezine geldiğinizde Karşıyaka Mahallesi tabelalarını takip ederek mahalleye ulaşabilirsiniz. Yaklaşık olarak 30 km'lik bir mesafedir ve araçla yaklaşık 30-40 dakika sürmektedir. Taksi veya özel araç kiralama da tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Azdavay Karşıyaka Mah. Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesinde yer alan Karşıyaka Mahallesi, doğal güzellikleri ve tarihi dokusuyla dikkat çeken bir yerdir. Mahalle, Kure Dağları'nın eteklerinde konumlanmıştır ve yeşil bir doğaya sahiptir. Sessiz ve sakin bir ortamı olan Karşıyaka Mahallesi, şehir hayatından sıkılanlar için ideal bir kaçış noktası olabilir. Ayrıca mahallede tarihi evler ve camiler de bulunmaktadır.