Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Göktaş Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Göktaş Köyü Nasıl Gidilir?

Kastamonu ilinin Azdavay ilçesine bağlı Göktaş köyüne gitmek için öncelikle Kastamonu şehir merkezinden Azdavay ilçesine ulaşmak gerekmektedir. Kastamonu şehir merkezindeki otobüs terminalinden Azdavay ilçesine düzenli otobüs seferleri bulunmaktadır. Azdavay ilçesine varıldıktan sonra Göktaş köyüne gitmek için taksi veya özel araçla yola çıkılabilir. Göktaş köyü, Azdavay ilçe merkezine yaklaşık 15 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Kastamonu Azdavay Göktaş Köyü Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı olan Göktaş Köyü, doğal güzellikleri ve tarihi yapılarıyla dikkat çeken bir yerdir. Orta Karadeniz bölgesinde yer alan köyde genellikle tarım ve hayvancılık faaliyetleri yapılır.

Köyün merkezinde yer alan Osmanlı dönemi yapıları ve camiler tarihi dokuyu korumaktadır. Ayrıca köy çevresindeki ormanlık alanlar, dağlar ve nehirler doğa yürüyüşleri ve piknik yapmak için idealdir.

Geleneksel tatlar ve yöresel yemekler de köyde oldukça popülerdir. Özellikle Azdavay etli ekmek, kavurma, keşkek ve kuymak gibi lezzetleri tatmanızı öneririz.

Göktaş Köyü, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir yerdir.