Nakliyenin gideceği adresi seçin.

Kastamonu / Azdavay / Evlek Köyü içi nakliye fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Bu faktörler arasında taşınacak eşya miktarı ve cinsiyeti, taşınacak mesafe, taşınacak eşyaların hassasiyeti, taşınacak eşyaların paketlenmesi ve hazırlanması, taşınacak eşyaların taşınacağı kat ve asansör kullanımı yer alır. Fiyat hesaplamasının yapılabilmesi için yukarıdan tam adresi seçerek hesapla butonuna basınız.

Kastamonu Azdavay Evlek Köyü Nasıl Gidilir?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı Evlek Köyü'ne gitmek isteyenler öncelikle Kastamonu'ya ulaşmalıdır. Kastamonu'ya karayolu veya havayolu ile ulaşım sağlanabilir.

Karayolu ile Kastamonu'ya ulaşım: Kastamonu'ya İstanbul'dan D010 karayolu ile ulaşım sağlanabilir. İzmir, Ankara ve Antalya gibi büyük şehirlerden de karayolu ile ulaşım mümkündür. Havalimanı ve otogar şehir merkezine yakın konumdadır. Kastamonu Otogarı'ndan Evlek Köyü'ne minibüsler veya özel araçlarla ulaşım sağlanabilir.

Havayolu ile Kastamonu'ya ulaşım: Kastamonu Havalimanı'na İstanbul'dan tarifeli uçuşlarla ulaşım sağlanabilir. Diğer büyük şehirlerden havayolu ile ulaşım mümkün değildir. Havalimanından şehir merkezine taksi veya özel araç kiralama ile ulaşım sağlanabilir.

Kastamonu şehir merkezinden Evlek Köyü'ne ulaşım için ise Azdavay yönüne doğru ilerlenerek, Azdavay'a yaklaşık 20 km kadar gidilir. Azdavay merkezden sonra Devrekani yoluna ayrılarak, yaklaşık 15 km kadar daha ilerlenir ve sonunda Evlek Köyü'ne ulaşılır. Köye girişte tabelalar bulunmaktadır ve genellikle minibüsler ile köye ulaşım sağlanmaktadır.

Kastamonu Azdavay Evlek Köyü Nasıl Bir Yer?

Kastamonu'nun Azdavay ilçesine bağlı olan Evlek köyü, doğal ve tarihi güzellikleriyle dikkat çekmektedir. Köyün coğrafyası, yemyeşil ormanların ve doğal güzelliklerin arasında yer almaktadır.

Köyde yaşayan insanlar genellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Köyde bulunan tarım arazilerinde fındık, mısır, buğday gibi ürünler yetiştirilmektedir. Ayrıca köyde keçi ve koyun gibi hayvanlar da beslenmektedir.

Evlek köyü, tarihi camileri ve konaklarıyla da ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Köyde bulunan tarihi su değirmenleri de ziyaret edilebilecek yerler arasındadır.

Doğal güzellikleri ve tarihi mekanlarıyla Evlek köyü, ziyaretçilerine huzurlu ve keyifli bir seyahat imkanı sunmaktadır.